KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15781009
nr 1578 1009
Sanna Ekman
(f. 1965), Sverige
Clown. Signerad, daterad -20. Akvarell, ca 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 42,5x32,5 cm. Skänkt av konstnären
Sanna Ekman, svensk bildkonstnär, skådespelare och regissör född i Stockholm 1965.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 november 2023
kl 16:09:00
10/11 14:01:28
1.000 kr
13/11 15:28:56
13 nov
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Läs mer om Specialauktion för Stadsbrudskåren
Sanna Ekman
Läs mer om Sanna Ekman